Fontos tudnivalók

2017-es évtől a Díjlovas versenyszámban kötelezően bemutatott program: A3


 Aktuális Versenyünk:

A képen a következők lehetnek: egy vagy több ember és ló

Nevezés a Versenynaptár menüpontban


 

 

Login Form

Ballószög - Eredmények

2017.08.26.

 

  Díjlovaglás eredmények
               
  Név Pont %      
1 Molnár Laura Kréta 100 71,42      
2 Horváth Dorka Kréta 95 67,85      
3 Rádi Molli Holló 94 67,14      
4 Nagy Adrienn Nono 78 55,71      
5 Lékó Renáta Nono 77 55      
  Boronkay Fanni Zíva VERSENYEN KÍVÜL        

 

Kezdő Mini Eredmények
           
           
  Név Egyesület HP Idő
1 Jancsó Jázmin Csengő Táltos LBK 0 96:03
2 Jancsó Jázmin Sári Táltos LBK 0 104:65
3 Pipis Lilla Huncutka Babilon LK 0 111:41
4 Gyarmati Zsófia Bambi   0 112:40
5 Békési Kitti Csengő Táltos LBK 0 120:46
6 Kovács Lilla Huncutka Babilon LK 0 121:07
7 Náder Nóra Nadin Berkenye Trio LK 0 123:22
8 Gyarmati Zsóka Magdolna Bambi   0 123:72
9 Tóth Kiara Csengő Táltos LBK 0 133:66
10 Hartyányi Dóri Vígó BLK 0 153:47
11 Nagy Mira  Tiara Benkő Csapat 0 197:85
12 Tunyogi Dorit Tiara Benkő Csapat 0 204:22
13 Tunyogi Délia Tiara Benkő Csapat 8 218:38
           
           
           
Kezdő Senior Eredmény
           
  Név Egyesület HP Idő
1. Kurucz István Hella Táltos LBK 0 129:15

 

Kezdő Eredmények  
             
             
  Név Egyesület HP Idő  
1 Nagy Adrienn Nono Táltos LBK 0 87:82  
2 Rencz Áron Gazal Nílus Babilon LK 0 90:28  
3 Kovács Bettina Kincsem Táltos LBK 0 91:31  
4 Házi Dóra Kincsem Táltos LBK 0 91:44  
5 Jákó Evelin  Kincsem Táltos LBK 0 92:28  
6 Nánási Gréta Gazal Nílus Babilon LK 0 93:64  
7 Lékó Renáta Hella Táltos LBK 0 95:25  
8 Lékó Renáta Kincsem Táltos LBK 0 98:04  
9 Nagy Adrienn Kincsem Táltos LBK 0 99:44  
10 Baricza Lilla Kincsem Táltos LBK 0 103:03  
11 Szunyogh Szabolcs Gazal Nílus Babilon LK 0 121:78  
12 Sörös Hanna Holdfény Benkő Csapat 0 122:78  
13 Kóródi Kitti Kincsem Táltos LBK 0 147:16  
14 Kispál Rita Holdfény Benkő Csapat 4 90:69  
15 Kovács Bettina Hella Táltos LBK 4 94:47  
16 Házi Dóra Nono Táltos LBK 4 99:35  
17 Jákó Evelin  Nono Táltos LBK 4 99:60  
18 Besze Brigitta Masni Félegyházi LK 4 104:10  
19 Gulyás Janka Bora Zöldmező Lovas SE 4 107:84  
20 Vízhányó Janka Masni Félegyházi LK 4 133:56  
21 Németh Márta Khaffra Mezőtúri LK 4 144:40  
22 Rencz Áron Huncutka Babilon LK 8 89:48  
23 Andrási Panna Huncutka Babilon LK 8 100:56  
24 Tordai Léna Tiara Benkő Csapat 8 112:18  
25 Papp Lili Khaffra Mezőtúri LK 8 116:53  
26 Monoki Károly Kincsem Táltos LBK 8 137:06  
27 Nánási Gréta Csillám Babilon LK 12 101:75  
28 Andrási Panna Gazal Nílus Babilon LK 12 122:72  
29 Sörös Hajnal Tiara Benkő Csapat 12 188:18  
30 Gácsi Anna Huncutka Babilon LK 16 133:47  
31 Szunyogh Szabolcs Csillám Babilon LK 16 181:22  
32 Földi Dávid Szilaj   0 109:12 VK
33 Kollár Janka Bora Zöldmező Lovas SE KIZÁRVA    
34 Kiss Gabriella Yemen Mezőtúri LK KIZÁRVA    

 

Haladó Eredmények  
             
             
  Név Egyesület HP Idő  
1 Mester Maja Csengő Táltos LBK 0 80:44  
2 Zsemberi Nikolett Csillám Babilon LK 0 81:40  
3 Haász Cintia Dakota BLK 0 84:69  
4 Bíró Ramóna Dakota BLK 0 87:66  
5 Mester Maja Nono Táltos LBK 0 90:76  
6 Szűcs Viktória Csillám Babilon LK 0 92:52  
7 Zsemberi Nikolett Bob Herceg Virgonc Babilon LK 4 83:55  
8 Harangozó Dóri Vígó BLK 4 99:93  
9 Földi Dávid Szilaj   4 110:72  
10 Mihály Réka Holdfény Benkő Csapat 8 78:08  
11 Kispál Rita Holdfény Benkő Csapat 8 81:96  
12 Szűcs Viktória Huncutka Babilon LK 8 87:96  
13 Gujdár Vanda Berkenye Trio LK 16 125:03  
14 Lékó Renáta Hella Táltos LBK 0 99:32 VK
15 Szabó Eszter Bora Zöldmező Lovas SE KIZÁRVA    
             
             
Haladó Senior Eredmények  
             
             
  Név Egyesület HP Idő  
1 Kurucz István Hella Táltos LBK 4 113:87  

 

Kezdő Ugró 50-60 cm Eredmények
           
           
  Név Egyesület HP Idő
1 Lacik Laura Berkenye Trio LK 0 48:61
2 Pethő Noémi Kisherceg Trio LK 0 48:87
3 Csótó Liliána Bob Herceg Virgonc Babilon LK 0 49:67
4 Jancsó Janka Leni L Táltos LBK 0 49:94
5 Bujdosó Petra Pasa Trio LK 0 50:12
6 Várkonyi Kata Berkenye Trio LK 0 51:89
7 Pethő Janka Guard Boy Trio LK 0 55:26
8 Gujdár Vanda Kisherceg Trio LK 0 57:55
9 Bohács Krisztina Paloma Táltos LBK 0 58:26
10 Marton Mirella Vígó BLK 0 61:76
11 Mester Maja Csengő Táltos LBK 0 62:33
12 Gulyás Gréti  Masni Félegyházi LK 0 64:24
13 Harangozó Dóri Vígó BLK 0 67:60
14 Forgó Anna Kisherceg Trio LK 4 49:82
15 Pomázi Enikő Szalvia Félegyházi LK 4 59:29
16 Zsemberi Nikolett Csillám Babilon LK 4 63:21
17 Gulyás Gréti  Szalvia Félegyházi LK 4 64:53
18 Kujbus Lili Berkenye Trio LK 8 69:80
19 Mihály Réka Holdfény Benkő Csapat 12 81:08
20 Kurucz Kornélia Szalvia Félegyházi LK KIZÁRVA  

 

Nehéz Kategória Eredmények    
               
            Összevetés
  Név Egyesület HP Idő HP Idő
1 Kovács Dorina Berkenye Trio LK 0 55:64 0 28:97
2 Juhász Réka Guard Boy Trio LK 0 57:67 0 31:19
3 Marton Mirella Dakota BLK 0 60:04 0 33:68
4 Pető Janka PM Iron Lady Trio LK 0 55:54 0 35:54
5 Szőke Szimonetta Kata Kairo Tamina Major 0 71:34 0 36:35
6 Chiara Frenkel Felice Hetényegyházi Hullám SE 0 53:54 0 39:07
7 Farkas Réka Jony Lovas Baráti Kör Kenderes 0 58:88 0 40:15
8 Kovács Dorina PM Iron Lady Trio LK 0 53:69 4 33:79
9 Bujdosó Petra Pasa Trio LK 0 61:02 4 43:36
10 Lacik Laura Guard Boy Trio LK 0 59:77 4 56:66
11 Csótó Liliána Bob Herceg Virgonc Babilon LK 4 52:52    
12 Hasur Luca Guard Boy Trio LK 4 55:54    
13 Kujbus Lili Pasa Trio LK 4 58:03    
14 Vígh Réka Főnix Szolnoki LK 4 62:64    
15 Bohács Krisztina Paloma Táltos LBK 4 65:55    
16 Tóth Tímea Dakota BLK KIZÁRVA      
17 Jancsó Janka Leni L Táltos LBK KIZÁRVA      
18 Lacik Laura Kisherceg Trio LK KIZÁRVA      
19 Polgár Tamás Szilaj   4 73:16 VK  
20 Gál József Khaffra Mezőtúri LK KIZÁRVA   VK  
21 Csuthi Kata Korona Trio LK Kizárva   VK  
22 Gál József Yemen Mezőtúri LK KIZÁRVA   VK  

 

Nyitott Kategória Eredmények    
               
            Összevetés
  Név Egyesület HP Idő HP Idő
1 Juhász Réka PM Iron Lady Trio LK 0 53:67 0 29:65
2 Vígh Réka Főnix Szolnoki LK 0 56:27 0 31:19
3 Kovács Luca PM Iron Lady Trio LK 0 67:57 0 32:17
4 Szőke Szimonetta Kata Kairo Tamina Major 0 67:84 0 36:05
5 Kovács Luca Guard Boy Trio LK 0 60:27 4 32:30
6 Gál József  Yemen Mezőtúri LK 0 63:41 VISSZALÉPETT  
7 Farkas Réka Jony Lovas Baráti Kör Kenderes 4 57:51    
8 Bohács Krisztina Paloma Táltos LBK 4 62:28    
9 Csótó Liliána Bob Herceg Virgonc Babilon LK 8 50:59    
10 Polgár Tamás Szilaj   12 82:97    
11 Gál József  Khaffra Mezőtúri LK 28 71:48    
12 Kiss Martina  Dakota BLK KIZÁRVA      
13 Jancsó Janka Leni L Táltos LBK FELADTA      

 

 

Fegyvernek Eredmények
2018.Augusztus 5.

 

Díjlovaglás A3 Program

Sorszám Lovas neve Ló neve Egyesület Eredmény
10. Pákh-Kovács Alina A3 Orion Csilló Lovasiskola 1.
7. Szokolai Zsófia Cusheen Boy Túrkeve Győrffy Tanya 2.
9. Csernai Lili A3 Italic Plutonium Csilló Lovasiskola 3.
4. Békési Kitti Csengő Táltos Lovas Baráti Kör 4.
5. Jákó Evelin Csutka Táltos Lovas Baráti Kör 5.
8. Zolnyan Dorina A3 Lowe Csilló Lovasiskola 5.
6. Lékó Renáta Ramzes Táltos Lovas Baráti Kör 7.
3. Nagy Adrienn North Star Táltos Lovas Baráti Kör 8.

Kezdő Kategória

Sorszám Lovas neve Ló neve Egyesület Idő Hiba Helyezés
21. Házi Dóra Kincsem Táltos Lovas Baráti Kör 76,15 0 01.
39. Varga Vita North Star Táltos Lovas Baráti Kör 77,65 0 02.
20. Murányi Hanna Huncutka Babilon Lovas Klub 77,93 0 03.
48. Faragó Regina Kincsem Táltos Lovas Baráti Kör 79,71 0 04.
12. Jancsó Jázmin Sári Táltos Lovas Baráti Kör 81,30 0 05.
33. Jakab Zille North Star Táltos Lovas Baráti Kör 81,73 0 06.
44. Bíró Tamara Huncutka Babilon Lovas Klub 82,68 0 07.
29. Nánási Gréta Gazal Nílus Babilon Lovas Klub 83,03 0 08.
03. Seregélyes Nóra Ágota Csengő Táltos Lovas Baráti Kör 83,33 0 09.
50. Szunyogh Szabolcs Gazal Nílus Babilon Lovas Klub 83,49 0 10.
06. Szunyogh Szabolcs Huncutka Babilon Lovas Klub 83,56 0 11.
34. Poczai Dorottya Csengő Táltos Lovas Baráti Kör 84,05 0 12.
38. Jakab Zille Kincsem Táltos Lovas Baráti Kör 84,36 0 13.
42. Baricza Lilla Kincsem Táltos Lovas Baráti Kör 84,42 0 14.
31. Varga Vita Vezér Táltos Lovas Baráti Kör 87,22 0 15.
36. Tarsoly Genovéva Huncutka Babilon Lovas Klub 87,75 0 16.
37. Mészáros Gréta Áron Nyársapáti Csiló Lovas SE 89,24 0 17.
41. Poczai Dorottya Szederke Táltos Lovas Baráti Kör 89,88 0 18.
08. Jákó Evelin Kincsem Táltos Lovas Baráti Kör 91,29 0 19.
02. Vanessa Lara Vascu North Star Táltos Lovas Baráti Kör 92,12 0 20.
40. Szunyogh Szabolcs Csillám Babilon Lovas Klub 92,25 0 21.
24. Jákó Evelin Csutka Táltos Lovas Baráti Kör 92,82 0 22.
07. Murányi Hanna Babilon Babilon Lovas Klub 93,16 0 23.
35. Faragó Regina Shíva Táltos Lovas Baráti Kör 95,22 0 24.
49. Bányai Réka Csenge Irónia Nyársapáti Csiló Lovas SE 96,67 0 25.
13. Vanessa Lara Vascu Shíva Táltos Lovas Baráti Kör 98,68 0 26.
14. Andrási Panna Föveg Kenderes Lovas Baráti Kör 99,27 0 27.
25. Liszkai Alma Kincsem Táltos Lovas Baráti Kör 100,34 0 28.
51. Papp Vivien Bálvány Szilágyi Lovasudvar 108,00 0 29.
28. Seregélyes Nóra Ágota Shíva Táltos Lovas Baráti Kör 108,04 0 30.
32. Viola Fruzsina Kincsem Táltos Lovas Baráti Kör 109,51 0 31.
01. Monoki Károly Kincsem Táltos Lovas Baráti Kör 109,99 0 32.
23. Urbán Enikő Vigó Ballószögi LK 110,57 0 33.
46. Boda Csilla Csinos egyéni induló 113,63 0 34.
15. Poczai Dorottya Kincsem Táltos Lovas Baráti Kör 117,26 0 35.
52. Jancsó Jázmin Kincsem Táltos Lovas Baráti Kör 141,38 0 36.
45. Czakó Csanád Shíva Táltos Lovas Baráti Kör 146,23 0 37.
09. Kiss Kamilla Bambi Túrkevei Városi SE 165,45 0 38.
27. Jancsó Jázmin Csengő Táltos Lovas Baráti Kör 70,12 4 x
05. Nánási Gréta Bob Herceg Virgonc Babilon Lovas Klub 74,31 8 x
17. Békési Kitti Csengő Táltos Lovas Baráti Kör 74,49 4 x
43. Házi Dóra North Star Táltos Lovas Baráti Kör 76,79 4 x
26. Jakab Zoya North Star Táltos Lovas Baráti Kör 77,98 4 x
19. Seres Réka Gazal Nílus Babilon Lovas Klub 85,12 4 x
11. Mészáros Zsanett Áron Nyársapáti Csiló Lovas SE 93,91 4 x
04. Baricza Lilla Shíva Táltos Lovas Baráti Kör 111,4 4 x
10. Boda Petra Irónia Nyársapáti Csiló Lovas SE 114,52 4 x
18. Berta Réka Shíva Táltos Lovas Baráti Kör 125,65 4 x
47. Kiss Kamilla Amanda Túrkevei Városi SE 142,45 8 x
16. Fábián Noémi North Star Táltos Lovas Baráti Kör Kizárva vágta miatt x
22. Vanessa Lara Vascu Sába Táltos Lovas Baráti Kör Kizárva Ellenszegülés x
30. Seres Réka Huncutka Babilon Lovas Klub Kizárva vágta miatt x

 

Kezdő Mini Kategória

Sorszám Lovas neve Ló neve Egyesület Idő Hibapont Helyezés
13. Tóth Kiara Szederke Táltos Lovas Baráti Kör 56,63 0 1.
05. Tóth Kiara Csengő Táltos Lovas Baráti Kör 59,09 0 2.
12. Gyarmati Zsófia Amanda Túrkevei Városi SE 60,18 0 3.
11. Magyar Magdolna Bambi Túrkevei Városi SE 63,19 0 4.
07. Gyarmati Zsóka Magdolna Bambi Túrkevei Városi SE 65,11 0 5.
03. Gyarmati Zsóka Magdolna Amanda Túrkevei Városi SE 66,44 0 6.
01. Pálfi Jázmin Huncutka Babilon Lovas Klub 69,10 0 7.
02. Gyarmati Zsófia Bambi Túrkevei Városi SE 70,13 0 8.
09. Szunyogh Máté Huncutka Babilon Lovas Klub 70,44 0 9.
10. Becsey Dóra Csengő Táltos Lovas Baráti Kör 70,57 4 x
16. Szunyogh Máté Babilon Babilon Lovas Klub 73,78 0 10.
04. Vetési Virág Szederke Táltos Lovas Baráti Kör 74,08 0 11.
14. Czakó Zorka Szederke Táltos Lovas Baráti Kör 74,69 0 12.
15. Kovács Korinna Huncutka Babilon Lovas Klub 79,82 0 13.
06. Kurdics Zorka Babilon Babilon Lovas Klub 94,03 0 14.
17. Gyarmati Zsolt Bambi Túrkevei Városi SE 165,12 0 15.
08. Monoki Gréta Ribizli Táltos Lovas Baráti Kör 214,89 0 16.

 

Haladó Kategória

Lovas neve Ló neve Egyesület Idő Hibapont Helyezés
Zsemberi Nikolett Gazal Nílus Babilon Lovas Klub 62,12 0 01.
Rencz Áron Gazal Nílus Babilon Lovas Klub 62,54 0 02.
Halászy Boglárka Bella  Nyársapáti Csiló Lovas SE 68,11 0 03.
Mester Maja Csengő Táltos Lovas Baráti Kör 69,68 0 04.
Róka Rebeka Bella  Nyársapáti Csiló Lovas SE 70,1 0 05.
Szűcs Viktória Huncutka Babilon Lovas Klub 70,71 0 06.
Harangozó Dóri Vigó Ballószögi Lk 74,94 0 07.
Nagy Petra Bob Herceg Virgonc Babilon Lovas Klub 75,92 0 08.
Rencz Áron Babilon Babilon Lovas Klub 76,33 0 09.
Nagy Petra Gazal Nílus Babilon Lovas Klub 80,62 0 10.
Rencz Alina Restonica egyéni induló 82,47 0 11.
Lékó Renáta Vezér Táltos Lovas Baráti Kör 84,66 0 12.
Nagy Adrienn Ramzes Táltos Lovas Baráti Kör 85,47 0 13.
Török Zsombor Pc Al Shaklan Babilon Lovas Klub 92,22 0 14.
Harangozó Dóri Hankey Ballószögi Lk 105 0 15.
Rencz Áron Huncutka Babilon Lovas Klub 67,17 8 x
Zsemberi Nikolett Bob Herceg Virgonc Babilon Lovas Klub 78,87 4 x
Szűcs Viktória Gazal Nílus Babilon Lovas Klub 81,38 4 x
Mester Maja Shíva Táltos Lovas Baráti Kör 81,44 4 x
Lékó Renáta Ramzes Táltos Lovas Baráti Kör 84,31 4 x
Nagy Petra Szellő Babilon Lovas Klub 109,46 4 x
Seres Réka VK Gazal Nílus Babilon Lovas Klub 71,56 0 x
Nánási Gréta VK Gazal Nílus Babilon Lovas Klub 71,85 0 x
Békési Kitti VK Csengő Táltos Lovas Baráti Kör 74,88 0 x
Jancsó Jázmin VK Csengő Táltos Lovas Baráti Kör 76,01 4 x
Andrási Panna VK Föveg Kenderes Lovas Baráti Kör 96,03 4 x
Házi Dóra VK North Star Táltos Lovas Baráti Kör 84,92 8 x

Haladó Senior Kategória

Sorszám Lovas neve Ló neve Egyesület Idő Hibapont Helyezés
2. Kurucz István Vezér Táltos Lovas Baráti Kör 98,06 0 1.
1. Vallyon Béla Meseszép egyéni induló 98,14 8 2.

 

Ugró Mini Kategória (50-60 cm)

 

Nehéz Kategória

Sorszám Lovas neve Ló neve Egyesület Idő Hiba Összevetés Idő Összevetés hiba Helyezés
08. Csótó Liliána Bob Herceg Virgonc Babilon Lovas Klub 58,48 0 28,47 0 1.
06. Tóth Tímea Dakota Ballószögi LK 79,34 0 31,6 0 2.
10. Csiló Klaudia Boronka Nyársapáti Csiló Lovas SE 67,39 0 31,55 0 3.
02. Farkas Réka Jony Kenderes Lovas Baráti Kör 72,88 0 32,32 0 4.
12. Szilágyi Zoé Bálvány Szilágyi Lovasudvar 64,52 0 36,75 0 5.
01. Rencz Lili Róza Sylver egyéni induló 68,45 0 37,9 4 x
07. Kóté Gréta Jim-Beam Nyársapáti Csiló Lovas Se 67,95 4 x x x
09. Wendler Zsófia Dáriusz Mátyás és Fia Kft 67,31 4 x x x
11. Zalavári Emma Szinész Mátyás és Fia Kft 70,32 8 x x x
                 
REV Bogdán Emese Aldato Alibi Táltos Lovas Baráti Kör 66,03 0 30,32 0 1.
REV Bohács Krisztina Paloma Táltos Lovas Baráti Kör 69,9 0 35,74 0 2.
REV Jancsó Janka Leni L Táltos Lovas Baráti Kör 85,9 4 x x 3.
                 
VK Kovács Bettina Honey Táltos Lovas Baráti Kör 64,25 4 x x x

 

Nyitott Kategória

Sorszám Lovas neve Ló neve Egyesület Idő Hiba Összevetés Idő Összevetés hiba Helyezés
03. Csótó Liliána Bob Herceg Virgonc Babilon Lovas Klub 55,91 0 x x 1.
02. Marton Mirella Dakota Ballószögi LK 69,67 4 x x 2.
01. Farkas Réka Föveg Kenderes Lovas Baráti Kör 66,48 8 x x 3.
                 
REV Jancsó Janka Leni L Táltos Lovas Baráti Kör 65,44 0 30,57 0 1.
REV Bohács Krisztina Paloma Táltos Lovas Baráti Kör 69,26 0 32,8 0 2.
REV Bogdán Emese Aldato Alibi Táltos Lovas Baráti Kör 63,49 0 29,76 4 3.
                 
VK Teleki Zoltán Ízisz egyéni induló Kizárva x x x x

 

Országos Amatőr Gyermek Ügyességi és Díjugrató Verseny

2018.Április 14. - Ballószög

 

Díjlovaglás eredmények

         
Hely Név Egyesület %
1 Hriazik Tamás Athos Flóra Aurora Lovassport Egyesület 67%
2 Békési Kitti Csengő Táltos LBK 65,71%
3 Csato Nikolett Macao Aurora Lovassport Egyesület 65%
4 Lékó Renáta Hella Táltos LBK 56%
5 Nagy Adrienn North Star Táltos LBK 55%

 

 

Kezdő ügyességi eredmények

           
Hely Név Egyesület HP Idő
1 Jancsó Jázmin Csengő Táltos LBK 0 81,94
2 Szúnyogh Szabolcs Huncutka Babilon LK 0 82,40
3 Békési Kitti Csengő Táltos LBK 0 85,10
4 Jancsó Jázmin Sári Táltos LBK 0 85,82
5 Róka Rebeka Bella Nyársapáti Csiló Lovas SE 0 87,64
6 Jákó Evelin Kincsem Táltos LBK 0 89,70
7 Jákó Evelin Csutka Táltos LBK 0 90,91
8 Nánási Gréta Gazal Nílus Babilon LK 0 91,41
9 Kiss Bence Csillag Nyársapáti Csiló Lovas SE 0 95,15
10 Kiss Levente Csillag Nyársapáti Csiló Lovas SE 0 107,46
11 Kovács Angéla Berkenye Trio LK 0 112,22
12 Hartyányi Dóri Vígó BLK 0 112,90
13 Harangozó Dóri Hankey BLK 0 118,25
14 Gangel Boglárka Babilon Babilon LK 0 118,90
15 Radácsy Luca Irónia Nyársapáti Csiló Lovas SE 4 92,05
16 Bene Boglárka Berkenye Trio LK 4 99,55
17 Szúnyogh Szabolcs Csillám Babilon LK 8 88,97
18 Urbán Enikő Vígó BLK KIZÁRVA KIZÁRVA

 

 

Kezdő Mini ügyességi eredmények

           
Hely Név Egyesület HP Idő
1 Tóth Kiara Csengő Táltos LBK 0 100,87
2 Náder Nóra Nadin Berkenye Trio LK 0 101,25
3 Gyarmati Zsóka Magdolna Bambi   0 104,03
4 Gyarmati Zsófia Bambi   0 105,58
5 Gangel Janka Babilon Babilon LK 0 121,30
6 Gonda Krisztina Berkenye Trio LK 4 100,38

 

 

Haladó ügyességi eredmények

           
Hely Név Egyesület HP Idő
1 Horváth Luca Galamb   0 97,35
2 Tarkó Vanda Bella Nyársapáti Csiló Lovas SE 0 104,26
3 Zsemberi Nikolett Gazal Nílus Babilon LK 0 106,81
4 Szűcs Viktória Huncutka Babilon LK 0 110,18
5 Zsemberi Nikolett Bob herceg virgonc Babilon LK 0 112,83
6 Nagy Petra Szellő Babilon LK 0 138,63
7 Harangozó Dóri Vígó BLK 0 143,97
8 Horváth Luca Römi   4 91,83
9 Kővári Sára Bella Nyársapáti Csiló Lovas SE 4 106,68
10 Rencz Áron Huncutka Babilon LK 4 109,43
11 Lékó Renáta Hella Táltos LBK 4 129,03
12 Németh Márta Bálvány Szilágyi LK 4 129,85
13 Nagy Petra Babilon Babilon LK 4 136,26
14 Kiss Gabriella Bálvány   4 149,17
15 Ungvári Milán Bella Nyársapáti Csiló Lovas SE 8 98,52
16 Szűcs Zsófi Irónia Nyársapáti Csiló Lovas SE 8 128,48
17 Szűcs Viktória Csillám Babilon LK 8 128,72
18 Rencz Áron Csillám Babilon LK   KIZÁRVA
19 Nagy Adrienn North Star Táltos LBK   KIZÁRVA
20 Haász Cintia Hankey BLK   KIZÁRVA
VK Csótó Liliána Szellő Babilon LK 12 175,00
           
           
 

Haladó Senior Ügyességi Eredmények

           
  Név Egyesület Hiba Idő
1 Bajnóczi Adrienn Frida BLK 0 129,84
2 Gudmon Zsófi Athos Figura BLK 0 142,11

 

 

 

Mini ugró eredmények

           
Hely Név Egyesület HP Idő
1 Tóth Dalma Berkenye Trio LK 0 54,00
2 Kóté Gréta Boronka Nyársapáti Csiló Lovas SE 0 54,29
3 Mezei Dóri Berkenye Trio LK 0 59,48
4 Bulla Lili Berkenye Trio LK 0 59,50
5 Birkás Kitti Nóra Chanely Bozsóky Lovasudvar 0 61,08
6 Forgó Anna Achilleus Trio LK 0 61,85
7 Kovács Bettina Honey Táltos LBK 0 61,85
8 Tarkó Vanda Bella Nyársapáti Csiló Lovas SE 0 62,83
9 Várkonyi Kata Achilleus Trio LK 0 62,84
10 Pethő Noémi PM Kashmír Maci Trio LK 0 64,09
11 Kujbus Lili PM Kashmír Maci Trio LK 0 65,70
12 Papp Dániel Bella Nyársapáti Csiló Lovas SE 0 66,20
13 Kocsis Maja Jim Beam Nyársapáti Csiló Lovas SE 0 67,28
14 Szilágyi Zoé Bálvány Szilágyi LK 0 70,01
15 Zsemberi Nikolett Csillám Babilon LK 0 76,30
16 Horváth Luca Galamb   4 60,61
17 Szűcs Zsófi Irónia Nyársapáti Csiló Lovas SE   KIZÁRVA
18 Staar Vanda Milky     KIZÁRVA
VK Bohács Krisztina Paloma Táltos LBK 0 66,01
VK Jancsó Janka Leni L Táltos LBK 0 66,88

 

 

Nehéz Kategória eredmények

   
            Összevetés
Hely Név Egyesület HP Idő HP Idő
1 Kovács Dorina PM Iron Lady Trio LK 0 58,29 0 33,11
2 Kujbus Lili Berkenye Trio LK 0 55,84 0 35,10
3 Kóté Gréta Boronka Nyársapáti Csiló Lovas SE 0 53,49 0 35,16
4 Jancsó Janka Leni L Táltos LBK 0 69,26 0 35,80
5 Kovács Luca Achilleus Trio LK 0 66,26 0 36,14
6 Deák Boglárka Chanely Bozsóky Lovasudvar 0 69,00 0 38,80
7 Bohács Krisztina Paloma Táltos LBK 0 64,00 0 39,53
8 Csótó Liliána Bob herceg virgonc Babilon LK 0 57,01 4 36,58
9 Bujdosó Petra PM Iron Lady Trio LK 0 62,24 8 45,32
10 Birkás Luca Hanna Chanely Bozsóky Lovasudvar 4 60,65    
11 Petrezselyem Kata Chanely Bozsóky Lovasudvar 4 62,40    
12 Nagy Élő Zselyke Chanely Bozsóky Lovasudvar 4 64,02    
13 Chiara Frenkel  Amazing Boy Hetényegyházi Hullám LK 4 74,84    
14 Kocsis Maja Jim Bean  Nyársapáti Csiló Lovas SE 4 77,85    
15 Csótó Liliána Csillám Babilon LK 4 78,44    
16 Tóth Tímea Dakota BLK 4 90,92    
17 Mezei Dóri PM Kashmír Maci Trio LK   KIZÁRVA    
VK Csupor Nikolett Chokito Bozsóky Lovasudvar 0 59,00    
VK Lendvay Nikoletta Chanely Bozsóky Lovasudvar 0 64,80    

 

 

 

Nyitott Kategória eredmények

   
            Összevetés
Hely Név Egyesület HP Idő HP Idő
1 Juhász Réka PM Iron Lady Trio LK 0 59,01 0 38,56
2 Marton Mirella Dakota BLK 0 62,74 0 43,33
3 Gál József Bálvány Szilágyi LK 0 59,42 0 44,05
4 Kovács Luca Achilleus Trio LK 0 62,73 4 44,61
5 Kovács Luca PM Iron Lady Trio LK 0 61,09 4 45,08
6 Csótó Liliána Bob herceg virgonc Babilon LK 4 58,17    
7 Csupor Nikolett Chokito Bozsóky Lovasudvar 8 59,22    
8 Kovács Dorina Berkenye Trio LK 8 74,50    
9 Hriazik Tamás Athos Flóra Aurora lovassport egyesület 12 90,30    



 

 

 

2018.05.26. - Túrkeve 
Eredmények

 

Díjlovaglás Eredmények

Hely

Név

Egyesület

Pont

1

Szokolai Zsófia

Cusheen Boy

Győrffy Tanya

7,9

2

Szmilkó Adél

Holló

Zöldmező Lovassport Egyesület

7,8

3

Csenki Ágnes Julianna

Bora

Zöldmező Lovassport Egyesület

7,7

4

Fazekas Fanni

Holló

Zöldmező Lovassport Egyesület

7,5

5

Rádi Molli

Holló

Zöldmező Lovassport Egyesület

7,3

6

Papp Tünde Judit

Bálvány

Mezőtúri Lovasklub

7,2

7

Nagy Adirenn

North Star

Táltos LBK

7,0

8

Weisz Timi

Popey

Szarvasi Lovas és Lovasterápiás Egyesület

6,9

9

Bogdán Emese

Shiva

Táltos LBK

6,9

10

Szabó Eszter

Holló

Zöldmező Lovassport Egyesület

6,8

11

Jákó Evelin

Csutka

Táltos LBK

6,7

12

Lékó Renáta

Hella

Táltos LBK

6,6

13

Kollár Janka

Bora

Zöldmező Lovassport Egyesület

6,5

14

Békési Kitti

Csengő

Táltos LBK

6,5

15

Ónodi Viktória

Holló

Zöldmező Lovassport Egyesület

6,2

16

Almási Janka

Popey

Szarvasi Lovas és Lovasterápiás Egyesület

6,1

17

Gombkötő Réka

Prinusz

Szarvasi Lovas és Lovasterápiás Egyesület

6,0

18

Medgyes Réka

Nana

Táltos LBK

5,9

19

Janowszky Gréta

Prinusz

Szarvasi Lovas és Lovasterápiás Egyesület

5,5

 

Kezdő kategória

Hely

Név

Egyesület

HP

Idő

1

Seres Réka Krisztina

Huncutka

Babilon LK

0

52,55

2

Békéssi Kitti

Csengő

Táltos LBK

0

53,91

3

Jancsó Jázmin

Csengő

Táltos LBK

0

54,06

4

Jákó Evelin

Kincsem

Táltos LBK

0

54,46

5

Varga Vita

North Star

Táltos LBK

0

55,22

6

Faragó Regina

Kincsem

Táltos LBK

0

55,97

7

Róka Rebeka

Bella

Nyársapáti Csiló Lovas SE

0

56,9

8

Nánási Szintia

János

egyéni induló

0

58,46

9

Bankó Fanni

Popey

Szarvasi Lovas és Lovasterápiás Egyesület

0

59,18

10

Murányi Hanna

Babilon

Babilon LK

0

60,17

11

Nánási Gréta

Gazal Nílus

Babilon LK

0

60,8

12

Liszka Alma

Kincsem

Táltos LBK

0

61,4

13

Szabó Viktória

Álom

egyéni induló

0

62,71

14

Seregélyes Nóra Ágota

Csengő

Táltos LBK

0

65,06

15

Major Anett

Cusheen Boy

Győrffy tanya

0

66,86

16

Pipis Lilla

Babilon

Babilon LK

0

67

17

Soós Tünde

Álom

egyéni induló

0

68,01

18

Baricza Lilla

Kincsem

Táltos LBK

0

68,31

19

Andrási Panna

Föveg

Kenderesi Lovas Baráti Kör

0

70,59

20

Poczai Dóra

Kincsem

Táltos LBK

0

70,87

21

Barcsik Jázmin

Invited

Szarvasi Lovas és Lovasterápiás Egyesület

0

70,99

22

Dúzs Boglárka

Bálvány

Mezőtúri Lovasklub

0

70,99

23

Poczai Dorottya

Csengő

Táltos LBK

0

72,83

24

Urbán Enikő

Vígó

Ballószögi LK

0

75

25

Rózsás Lili

Bambi

egyéni induló

0

78,85

26

Aradi Csenge

Kincsem

Táltos LBK

0

79,50

27

Viola Fruzsina

Kincsem

Táltos LBK

0

80,44

28

Ugrai Nikolett

Bálvány

Mezőtúri Lovasklub

0

80,63

29

Kiss Kamilla

Bambi

egyéni induló

0

83,08

30

Szabó Eszter

Sámán

egyéni niduló

0

88,73

31

Hartyányi Dóri

Vígó

Ballószögi LK

0

92,52

32

Fábián Noémi

North Star

Táltos LBK

0

92,68

33

Seregélyes Nóra Ágota

Shiva

Táltos LBK

0

93

34

Szabó Zsófia

Sámán

egyéni induló

0

122,58

35

Szabó Dóra

Sámán

egyéni induló

0

130,97

36

Házi Dóra

Kincsem

Táltos LBK

4

51,6

37

Házi Dóra

North Star

Táltos LBK

4

55,06

38

Jancsó Jázmin

Sári

Táltos LBK

4

58,87

39

Baricza Lilli

Shiva

Táltos LBK

4

69,31

40

Pipis Lilla

Huncutka

Babilon LK

4

70,27

41

Seres Réka Krisztina

Gazal Nílus

Babilon LK

4

70,91

42

Major Noémi

Álom

egyéni induló

4

74,88

43

Berta Réka

Hella

Táltos LBK

4

75,84

44

Monoki Gabriella

János

egyéni induló

4

79,62

45

Török Zsombor

Pc AI Shaklan

Babilon LK

4

82,13

46

Vanessa Lara Vascu

North Star

Táltos LBK

4

104,87

47

Sallai Anita

Holló

Zöldmező Lovassport Egyesület

4

109,59

48

Jakab Zille

Kincsem

Táltos LBK

8

61,32

49

Varga Vita

Hella

Táltos LBK

8

64,05

50

Soós Tünde

Aysha

egyéni induló

8

70,16

51

Weinper Adél

Popey

Szarvasi Lovas és Lovasterápiás Egyesület

8

85,73

ki-zára

Seres Réka Krisztina

Clyde

Babilon LK

4

 

VK

Bogdán Emese

Shiva

Táltos LBK

0

64,91

VK

Farkas Réka

Föveg

Kenderesi Lovas Baráti Kör

4

135,11

 

Kezdő Senior kategória

Hely

Név

Egyesület

HP

Idő

1

Szilágyi jázmin Kira

Amanda

egyéni induló

0

78,92

VK

Zsemberi Nikolett

Párduc

Babilon LK

 

 

 

 

Kezdő mini

Hely

Név

Egyesület

HP

Idő

1

Tóth Kiara

Csengő

Táltos LBK

0

62,27

2

Gyarmati Zsófia

Amanda

Túrkeve Városi Sportegyesület

0

63,39

3

Pálfi Jázmin

Huncutka

Babilon LK

0

65,48

4

Gyarmati Zsófia

Bambi

Túrkeve Városi Sportegyesület

0

66,92

5

Gyarmati Zsóka Magdolna

Amanda

Túrkeve Városi Sportegyesület

0

67,34

6

Gangel Boglárka

Babilon

Babilon LK

0

67,62

7

Szunyogh Máté

Huncutka

Babilon LK

0

72,82

8

Gyarmati Zsóka Magdolna

Bambi

Túrkeve Városi Sportegyesület

0

75,31

9

Gangel Janka

Huncutka

Babilon LK

0

84,06

10

Rabi Anna

Bora

Zöldmező Lovassport Egyesület

0

84,39

11

Szilágyi Zoltán Márk

Bálvány

Mezőtúri Lovasklub

0

111,41

12

Monoki Gréta

Csengő

Táltos LBK

0

160,25

13

Mészáros Vanda

Párduc

Babilon LK

4

88,63

14

Kovács Korina

Huncutka

Babilon LK

8

122,8

 

Haladó kategória

Hely

Név

Egyesület

HP

Idő

1

Zsemberi Nikolett

Bob Herceg Virgonc

Babilon LK

0

63,45

2

Ungvári Milán

Bella

Nyársapáti Csiló Lovas SE

0

64,03

3

Róka Rebeka

Bella

Nyársapáti Csiló Lovas SE

0

65,09

4

Szűcs Viktória

Huncutka

Babilon LK

0

71,19

5

Nagy Petra

Huncutka

Babilon LK

0

77,89

6

Harangozó Dóri

Vígó

Ballószögi LK

0

80,18

7

Soós Tünde

Aysha

egyéni induló

0

83,14

8

Almási Vanda

Invited

Szarvasi Lovas és Lovasterápiás Egyesület

0

86,58

9

Harangozó Dóri

Hankey

Ballószögi LK

 

138,13

10

Zsemberi Nikolett

Gazal Nílus

Babilon LK

4

74,78

11

Rencz Áron

Huncutka

Babilon LK

4

75,67

12

Farkas Nóra

Prinusz

Szarvasi Lovas és Lovasterápiás Egyesület

4

79,41

13

Kiss Gabriella

Bálvány

Mezőtúri Lovasklub

4

80,59

14

 Nagy Petra

Babilon

Babilon LK

4

82,74

15

Lékó Renáta

Ramzes

Táltos LBK

4

109,62

16

Thürmer Zsófi

Bálvány

Mezőtúri Lovasklub

8

72,31

17

Mester Maja

Shiva

Táltos LBK

8

87,98

18

Papp Lili

Khaffra

Mezőtúri Lovasklub

8

100,74

KZ

Szokolai Zsófia

Cusheen Boy

Győrffy Tanya

KZ

 

KZ

Nagy Adrienn

North Star

Táltos LBK

KZ

 

KZ

Török Anna

Aysha

egyéni induló

KZ

 

KZ

Nagy Petra

Szellő

Babilon LK

KZ

 

KZ

Szűcs Viktória

Szellő

Babilon LK

KZ

 

VK

Jancsó Janka

Sári

Táltos LBK

 

 

 

Haladó Senior kategória

Hely

Név

Egyesület

HP

Idő

1

Szabó Valentina

Aysha

egyéni induló

0

81,79

 

Mini ugró

Hely

Név

Egyesület

HP

Idő

1

Papp Lili

Bálvány

Mezőtúri Lovasklub

0

49,23

2

Kocsis Maja

Boróka

Nyársapáti Csiló Lovas SE

0

56,56

3

Kovács Bettina

Honey

Táltos LBK

0

56,76

4

Zsemberi Nikolett

PC AI Shaklan

Babilon LK

0

58,62

5

Haász Szintia

Dakota

Ballószögi LK

0

69,51

6

Papp Lili

Khaffra

Mezőtúri Lovasklub

4

63,21

VK

Bogdán Emese

Vezér

Táltos LBK

 

58,09

 

Mini ugró senior

Hely

Név

Egyesület

HP

Idő

1

Tar Zoltán

Aysha

egyéni induló

0

54,92

2

Gudmon Zsófi

Hanky

Balószögi LK

4

81,77

3

Győri Szandi

Szárcsa

Vital Lovas Klub

12

74,47

KZ

Polgár Tamás

Föveg

Kenderesi Lovas Baráti Kör

KZ

 

 

Nehéz kategória

Összevetés

Hely

Név

Egyesület

HP

Idő

HP

Idő

1

Tóth Tímea

Dakota

Ballószögi LK

0

107,5

0

32,51

2

Kóté Gréta

Boróka

Nyársapáti Csiló Lovas SE

0

82,18

0

34,46

3

Csótó Liliána

Bob Herceg Virgonc

Babilon LK

4

77,7

 

 

KZ

Farkas Réka

Jony

Kenderesi Lovas Baráti Kör

KZ

 

 

 

 

Nyitott kategória

Összevetés

Hely

Név

Egyesület

HP

Idő

HP

Idő

1

Marton Mirella

Dakota

Ballószögi LK

0

87,01

 

31,49

2

Csótó Liliána

Bob Hercegh Virgonc

Babilon LK

0

68,85

4

41,41

3

Farkas Réka

Jony

Kenderesi Lovas Baráti Kör

4

84,53

 

 

VK

Kiss Dorottya

Szellő

egyéni induló

0

75,37

 

 

 


Copyright ©Gudmon Kata Design 2018. All Rights Reserved.