Fontos tudnivalók

2017-es évtől a Díjlovas versenyszámban kötelezően bemutatott program: A3


 Aktuális Versenyünk:

A képen a következők lehetnek: egy vagy több ember és ló

Nevezés a Versenynaptár menüpontban


 

 

Login Form

Országos Amatőr Gyermek Ügyességi és Díjugrató Verseny

2018.Április 14. - Ballószög

 

Díjlovaglás eredmények

         
Hely Név Egyesület %
1 Hriazik Tamás Athos Flóra Aurora Lovassport Egyesület 67%
2 Békési Kitti Csengő Táltos LBK 65,71%
3 Csato Nikolett Macao Aurora Lovassport Egyesület 65%
4 Lékó Renáta Hella Táltos LBK 56%
5 Nagy Adrienn North Star Táltos LBK 55%

 

 

Kezdő ügyességi eredmények

           
Hely Név Egyesület HP Idő
1 Jancsó Jázmin Csengő Táltos LBK 0 81,94
2 Szúnyogh Szabolcs Huncutka Babilon LK 0 82,40
3 Békési Kitti Csengő Táltos LBK 0 85,10
4 Jancsó Jázmin Sári Táltos LBK 0 85,82
5 Róka Rebeka Bella Nyársapáti Csiló Lovas SE 0 87,64
6 Jákó Evelin Kincsem Táltos LBK 0 89,70
7 Jákó Evelin Csutka Táltos LBK 0 90,91
8 Nánási Gréta Gazal Nílus Babilon LK 0 91,41
9 Kiss Bence Csillag Nyársapáti Csiló Lovas SE 0 95,15
10 Kiss Levente Csillag Nyársapáti Csiló Lovas SE 0 107,46
11 Kovács Angéla Berkenye Trio LK 0 112,22
12 Hartyányi Dóri Vígó BLK 0 112,90
13 Harangozó Dóri Hankey BLK 0 118,25
14 Gangel Boglárka Babilon Babilon LK 0 118,90
15 Radácsy Luca Irónia Nyársapáti Csiló Lovas SE 4 92,05
16 Bene Boglárka Berkenye Trio LK 4 99,55
17 Szúnyogh Szabolcs Csillám Babilon LK 8 88,97
18 Urbán Enikő Vígó BLK KIZÁRVA KIZÁRVA

 

 

Kezdő Mini ügyességi eredmények

           
Hely Név Egyesület HP Idő
1 Tóth Kiara Csengő Táltos LBK 0 100,87
2 Náder Nóra Nadin Berkenye Trio LK 0 101,25
3 Gyarmati Zsóka Magdolna Bambi   0 104,03
4 Gyarmati Zsófia Bambi   0 105,58
5 Gangel Janka Babilon Babilon LK 0 121,30
6 Gonda Krisztina Berkenye Trio LK 4 100,38

 

 

Haladó ügyességi eredmények

           
Hely Név Egyesület HP Idő
1 Horváth Luca Galamb   0 97,35
2 Tarkó Vanda Bella Nyársapáti Csiló Lovas SE 0 104,26
3 Zsemberi Nikolett Gazal Nílus Babilon LK 0 106,81
4 Szűcs Viktória Huncutka Babilon LK 0 110,18
5 Zsemberi Nikolett Bob herceg virgonc Babilon LK 0 112,83
6 Nagy Petra Szellő Babilon LK 0 138,63
7 Harangozó Dóri Vígó BLK 0 143,97
8 Horváth Luca Römi   4 91,83
9 Kővári Sára Bella Nyársapáti Csiló Lovas SE 4 106,68
10 Rencz Áron Huncutka Babilon LK 4 109,43
11 Lékó Renáta Hella Táltos LBK 4 129,03
12 Németh Márta Bálvány Szilágyi LK 4 129,85
13 Nagy Petra Babilon Babilon LK 4 136,26
14 Kiss Gabriella Bálvány   4 149,17
15 Ungvári Milán Bella Nyársapáti Csiló Lovas SE 8 98,52
16 Szűcs Zsófi Irónia Nyársapáti Csiló Lovas SE 8 128,48
17 Szűcs Viktória Csillám Babilon LK 8 128,72
18 Rencz Áron Csillám Babilon LK   KIZÁRVA
19 Nagy Adrienn North Star Táltos LBK   KIZÁRVA
20 Haász Cintia Hankey BLK   KIZÁRVA
VK Csótó Liliána Szellő Babilon LK 12 175,00
           
           
 

Haladó Senior Ügyességi Eredmények

           
  Név Egyesület Hiba Idő
1 Bajnóczi Adrienn Frida BLK 0 129,84
2 Gudmon Zsófi Athos Figura BLK 0 142,11

 

 

 

Mini ugró eredmények

           
Hely Név Egyesület HP Idő
1 Tóth Dalma Berkenye Trio LK 0 54,00
2 Kóté Gréta Boronka Nyársapáti Csiló Lovas SE 0 54,29
3 Mezei Dóri Berkenye Trio LK 0 59,48
4 Bulla Lili Berkenye Trio LK 0 59,50
5 Birkás Kitti Nóra Chanely Bozsóky Lovasudvar 0 61,08
6 Forgó Anna Achilleus Trio LK 0 61,85
7 Kovács Bettina Honey Táltos LBK 0 61,85
8 Tarkó Vanda Bella Nyársapáti Csiló Lovas SE 0 62,83
9 Várkonyi Kata Achilleus Trio LK 0 62,84
10 Pethő Noémi PM Kashmír Maci Trio LK 0 64,09
11 Kujbus Lili PM Kashmír Maci Trio LK 0 65,70
12 Papp Dániel Bella Nyársapáti Csiló Lovas SE 0 66,20
13 Kocsis Maja Jim Beam Nyársapáti Csiló Lovas SE 0 67,28
14 Szilágyi Zoé Bálvány Szilágyi LK 0 70,01
15 Zsemberi Nikolett Csillám Babilon LK 0 76,30
16 Horváth Luca Galamb   4 60,61
17 Szűcs Zsófi Irónia Nyársapáti Csiló Lovas SE   KIZÁRVA
18 Staar Vanda Milky     KIZÁRVA
VK Bohács Krisztina Paloma Táltos LBK 0 66,01
VK Jancsó Janka Leni L Táltos LBK 0 66,88

 

 

Nehéz Kategória eredmények

   
            Összevetés
Hely Név Egyesület HP Idő HP Idő
1 Kovács Dorina PM Iron Lady Trio LK 0 58,29 0 33,11
2 Kujbus Lili Berkenye Trio LK 0 55,84 0 35,10
3 Kóté Gréta Boronka Nyársapáti Csiló Lovas SE 0 53,49 0 35,16
4 Jancsó Janka Leni L Táltos LBK 0 69,26 0 35,80
5 Kovács Luca Achilleus Trio LK 0 66,26 0 36,14
6 Deák Boglárka Chanely Bozsóky Lovasudvar 0 69,00 0 38,80
7 Bohács Krisztina Paloma Táltos LBK 0 64,00 0 39,53
8 Csótó Liliána Bob herceg virgonc Babilon LK 0 57,01 4 36,58
9 Bujdosó Petra PM Iron Lady Trio LK 0 62,24 8 45,32
10 Birkás Luca Hanna Chanely Bozsóky Lovasudvar 4 60,65    
11 Petrezselyem Kata Chanely Bozsóky Lovasudvar 4 62,40    
12 Nagy Élő Zselyke Chanely Bozsóky Lovasudvar 4 64,02    
13 Chiara Frenkel  Amazing Boy Hetényegyházi Hullám LK 4 74,84    
14 Kocsis Maja Jim Bean  Nyársapáti Csiló Lovas SE 4 77,85    
15 Csótó Liliána Csillám Babilon LK 4 78,44    
16 Tóth Tímea Dakota BLK 4 90,92    
17 Mezei Dóri PM Kashmír Maci Trio LK   KIZÁRVA    
VK Csupor Nikolett Chokito Bozsóky Lovasudvar 0 59,00    
VK Lendvay Nikoletta Chanely Bozsóky Lovasudvar 0 64,80    

 

 

 

Nyitott Kategória eredmények

   
            Összevetés
Hely Név Egyesület HP Idő HP Idő
1 Juhász Réka PM Iron Lady Trio LK 0 59,01 0 38,56
2 Marton Mirella Dakota BLK 0 62,74 0 43,33
3 Gál József Bálvány Szilágyi LK 0 59,42 0 44,05
4 Kovács Luca Achilleus Trio LK 0 62,73 4 44,61
5 Kovács Luca PM Iron Lady Trio LK 0 61,09 4 45,08
6 Csótó Liliána Bob herceg virgonc Babilon LK 4 58,17    
7 Csupor Nikolett Chokito Bozsóky Lovasudvar 8 59,22    
8 Kovács Dorina Berkenye Trio LK 8 74,50    
9 Hriazik Tamás Athos Flóra Aurora lovassport egyesület 12 90,30    



 

 

 


Copyright ©Gudmon Kata Design 2018. All Rights Reserved.