Fontos tudnivalók

2017-es évtől a Díjlovas versenyszámban kötelezően bemutatott program: A3


 Aktuális Versenyünk:
2017.Szeptember 10. Kenderes - DÖNTŐ

 

Nevezés a Versenynaptár menüpontban


 

 

Login Form

Eredmények 2017

Ballószög - Eredmények

2017.08.26.

 

  Díjlovaglás eredmények
               
  Név Pont %      
1 Molnár Laura Kréta 100 71,42      
2 Horváth Dorka Kréta 95 67,85      
3 Rádi Molli Holló 94 67,14      
4 Nagy Adrienn Nono 78 55,71      
5 Lékó Renáta Nono 77 55      
  Boronkay Fanni Zíva VERSENYEN KÍVÜL        

 

Kezdő Mini Eredmények
           
           
  Név Egyesület HP Idő
1 Jancsó Jázmin Csengő Táltos LBK 0 96:03
2 Jancsó Jázmin Sári Táltos LBK 0 104:65
3 Pipis Lilla Huncutka Babilon LK 0 111:41
4 Gyarmati Zsófia Bambi   0 112:40
5 Békési Kitti Csengő Táltos LBK 0 120:46
6 Kovács Lilla Huncutka Babilon LK 0 121:07
7 Náder Nóra Nadin Berkenye Trio LK 0 123:22
8 Gyarmati Zsóka Magdolna Bambi   0 123:72
9 Tóth Kiara Csengő Táltos LBK 0 133:66
10 Hartyányi Dóri Vígó BLK 0 153:47
11 Nagy Mira  Tiara Benkő Csapat 0 197:85
12 Tunyogi Dorit Tiara Benkő Csapat 0 204:22
13 Tunyogi Délia Tiara Benkő Csapat 8 218:38
           
           
           
Kezdő Senior Eredmény
           
  Név Egyesület HP Idő
1. Kurucz István Hella Táltos LBK 0 129:15

 

Kezdő Eredmények  
             
             
  Név Egyesület HP Idő  
1 Nagy Adrienn Nono Táltos LBK 0 87:82  
2 Rencz Áron Gazal Nílus Babilon LK 0 90:28  
3 Kovács Bettina Kincsem Táltos LBK 0 91:31  
4 Házi Dóra Kincsem Táltos LBK 0 91:44  
5 Jákó Evelin  Kincsem Táltos LBK 0 92:28  
6 Nánási Gréta Gazal Nílus Babilon LK 0 93:64  
7 Lékó Renáta Hella Táltos LBK 0 95:25  
8 Lékó Renáta Kincsem Táltos LBK 0 98:04  
9 Nagy Adrienn Kincsem Táltos LBK 0 99:44  
10 Baricza Lilla Kincsem Táltos LBK 0 103:03  
11 Szunyogh Szabolcs Gazal Nílus Babilon LK 0 121:78  
12 Sörös Hanna Holdfény Benkő Csapat 0 122:78  
13 Kóródi Kitti Kincsem Táltos LBK 0 147:16  
14 Kispál Rita Holdfény Benkő Csapat 4 90:69  
15 Kovács Bettina Hella Táltos LBK 4 94:47  
16 Házi Dóra Nono Táltos LBK 4 99:35  
17 Jákó Evelin  Nono Táltos LBK 4 99:60  
18 Besze Brigitta Masni Félegyházi LK 4 104:10  
19 Gulyás Janka Bora Zöldmező Lovas SE 4 107:84  
20 Vízhányó Janka Masni Félegyházi LK 4 133:56  
21 Németh Márta Khaffra Mezőtúri LK 4 144:40  
22 Rencz Áron Huncutka Babilon LK 8 89:48  
23 Andrási Panna Huncutka Babilon LK 8 100:56  
24 Tordai Léna Tiara Benkő Csapat 8 112:18  
25 Papp Lili Khaffra Mezőtúri LK 8 116:53  
26 Monoki Károly Kincsem Táltos LBK 8 137:06  
27 Nánási Gréta Csillám Babilon LK 12 101:75  
28 Andrási Panna Gazal Nílus Babilon LK 12 122:72  
29 Sörös Hajnal Tiara Benkő Csapat 12 188:18  
30 Gácsi Anna Huncutka Babilon LK 16 133:47  
31 Szunyogh Szabolcs Csillám Babilon LK 16 181:22  
32 Földi Dávid Szilaj   0 109:12 VK
33 Kollár Janka Bora Zöldmező Lovas SE KIZÁRVA    
34 Kiss Gabriella Yemen Mezőtúri LK KIZÁRVA    

 

Haladó Eredmények  
             
             
  Név Egyesület HP Idő  
1 Mester Maja Csengő Táltos LBK 0 80:44  
2 Zsemberi Nikolett Csillám Babilon LK 0 81:40  
3 Haász Cintia Dakota BLK 0 84:69  
4 Bíró Ramóna Dakota BLK 0 87:66  
5 Mester Maja Nono Táltos LBK 0 90:76  
6 Szűcs Viktória Csillám Babilon LK 0 92:52  
7 Zsemberi Nikolett Bob Herceg Virgonc Babilon LK 4 83:55  
8 Harangozó Dóri Vígó BLK 4 99:93  
9 Földi Dávid Szilaj   4 110:72  
10 Mihály Réka Holdfény Benkő Csapat 8 78:08  
11 Kispál Rita Holdfény Benkő Csapat 8 81:96  
12 Szűcs Viktória Huncutka Babilon LK 8 87:96  
13 Gujdár Vanda Berkenye Trio LK 16 125:03  
14 Lékó Renáta Hella Táltos LBK 0 99:32 VK
15 Szabó Eszter Bora Zöldmező Lovas SE KIZÁRVA    
             
             
Haladó Senior Eredmények  
             
             
  Név Egyesület HP Idő  
1 Kurucz István Hella Táltos LBK 4 113:87  

 

Kezdő Ugró 50-60 cm Eredmények
           
           
  Név Egyesület HP Idő
1 Lacik Laura Berkenye Trio LK 0 48:61
2 Pethő Noémi Kisherceg Trio LK 0 48:87
3 Csótó Liliána Bob Herceg Virgonc Babilon LK 0 49:67
4 Jancsó Janka Leni L Táltos LBK 0 49:94
5 Bujdosó Petra Pasa Trio LK 0 50:12
6 Várkonyi Kata Berkenye Trio LK 0 51:89
7 Pethő Janka Guard Boy Trio LK 0 55:26
8 Gujdár Vanda Kisherceg Trio LK 0 57:55
9 Bohács Krisztina Paloma Táltos LBK 0 58:26
10 Marton Mirella Vígó BLK 0 61:76
11 Mester Maja Csengő Táltos LBK 0 62:33
12 Gulyás Gréti  Masni Félegyházi LK 0 64:24
13 Harangozó Dóri Vígó BLK 0 67:60
14 Forgó Anna Kisherceg Trio LK 4 49:82
15 Pomázi Enikő Szalvia Félegyházi LK 4 59:29
16 Zsemberi Nikolett Csillám Babilon LK 4 63:21
17 Gulyás Gréti  Szalvia Félegyházi LK 4 64:53
18 Kujbus Lili Berkenye Trio LK 8 69:80
19 Mihály Réka Holdfény Benkő Csapat 12 81:08
20 Kurucz Kornélia Szalvia Félegyházi LK KIZÁRVA  

 

Nehéz Kategória Eredmények    
               
            Összevetés
  Név Egyesület HP Idő HP Idő
1 Kovács Dorina Berkenye Trio LK 0 55:64 0 28:97
2 Juhász Réka Guard Boy Trio LK 0 57:67 0 31:19
3 Marton Mirella Dakota BLK 0 60:04 0 33:68
4 Pető Janka PM Iron Lady Trio LK 0 55:54 0 35:54
5 Szőke Szimonetta Kata Kairo Tamina Major 0 71:34 0 36:35
6 Chiara Frenkel Felice Hetényegyházi Hullám SE 0 53:54 0 39:07
7 Farkas Réka Jony Lovas Baráti Kör Kenderes 0 58:88 0 40:15
8 Kovács Dorina PM Iron Lady Trio LK 0 53:69 4 33:79
9 Bujdosó Petra Pasa Trio LK 0 61:02 4 43:36
10 Lacik Laura Guard Boy Trio LK 0 59:77 4 56:66
11 Csótó Liliána Bob Herceg Virgonc Babilon LK 4 52:52    
12 Hasur Luca Guard Boy Trio LK 4 55:54    
13 Kujbus Lili Pasa Trio LK 4 58:03    
14 Vígh Réka Főnix Szolnoki LK 4 62:64    
15 Bohács Krisztina Paloma Táltos LBK 4 65:55    
16 Tóth Tímea Dakota BLK KIZÁRVA      
17 Jancsó Janka Leni L Táltos LBK KIZÁRVA      
18 Lacik Laura Kisherceg Trio LK KIZÁRVA      
19 Polgár Tamás Szilaj   4 73:16 VK  
20 Gál József Khaffra Mezőtúri LK KIZÁRVA   VK  
21 Csuthi Kata Korona Trio LK Kizárva   VK  
22 Gál József Yemen Mezőtúri LK KIZÁRVA   VK  

 

Nyitott Kategória Eredmények    
               
            Összevetés
  Név Egyesület HP Idő HP Idő
1 Juhász Réka PM Iron Lady Trio LK 0 53:67 0 29:65
2 Vígh Réka Főnix Szolnoki LK 0 56:27 0 31:19
3 Kovács Luca PM Iron Lady Trio LK 0 67:57 0 32:17
4 Szőke Szimonetta Kata Kairo Tamina Major 0 67:84 0 36:05
5 Kovács Luca Guard Boy Trio LK 0 60:27 4 32:30
6 Gál József  Yemen Mezőtúri LK 0 63:41 VISSZALÉPETT  
7 Farkas Réka Jony Lovas Baráti Kör Kenderes 4 57:51    
8 Bohács Krisztina Paloma Táltos LBK 4 62:28    
9 Csótó Liliána Bob Herceg Virgonc Babilon LK 8 50:59    
10 Polgár Tamás Szilaj   12 82:97    
11 Gál József  Khaffra Mezőtúri LK 28 71:48    
12 Kiss Martina  Dakota BLK KIZÁRVA      
13 Jancsó Janka Leni L Táltos LBK FELADTA